Zoomify (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Image
de: Bild

en: Original image
de: Originalbild

en: Minimum height
de: Minimale Höhe

en: Minimum width
de: Minimale Breite

en: Extra options
de: Zusatzoptionen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
