Zoomify (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Image
el: Εικόνα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Minimum height
el: Ελάχιστο ύψος

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
