Zoomify (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Image
hr: Slika

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: Zoomify module settings.
hr: Postavke Zoomify modula.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
