Zoomify (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
