Zoomify (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Image
be: Малюнак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
