Zoomify (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
