Zoomify (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Image
lv: Attēls

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
