Zoomify (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
