Zoomify (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Image
pl: Obraz

en: px
pl: pikseli

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Flash (requires ZoomifyViewer.swf)
pl: Flash (wymaga ZoomifyViewer.swf)

en: HTML5 (requires ZoomifyImageViewer.js)
pl: HTML5 (wymaga ZoomifyImageViewer.js)
