Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Image
az: Şəkil

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik
