Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Image
et: Pilt

en: Original image
et: Algne pilt

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
