Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Image
fi: Kuva

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Minimum height
fi: Vähimmäiskorkeus

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
