Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Original image
fr: Image originale

en: Minimum height
fr: Hauteur minimum

en: Minimum width
fr: Largeur minimum

en: No file was uploaded. Please choose a file to upload.
fr: Aucun fichier n'a été transféré. Veuillez choisir un fichier à transférer.

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
