Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
