Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Image
hy: Նկար

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
