Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Image
tr: Resim

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Minimum height
tr: En az yükseklik

en: Minimum width
tr: En az genişlik

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
