Zoomify (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Image
uk: Зображення

en: px
uk: пікс

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Zoomify module settings.
uk: Zoomify настроювання модуля.

en: Frame width
uk: Ширина фрейму

en: Frame height
uk: Висота фрейму

en: Width of the Zoomify frame.
uk: Ширина фрейму Zoomify.

en: Height of the Zoomify frame.
uk: Висота фрейму Zoomify.

en: Extra options
uk: Додаткові параметри

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
