Zoomify (7.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
