Zoomify (7.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Image
eu: Irudia

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
