Zoomify (7.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Image
ja: 画像

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Minimum height
ja: 最小高さ

en: Minimum width
ja: 最小幅

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
