Zoomify (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
