Zoomify (7.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Image
ro: Imagine

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Minimum height
ro: Înălțime minimă

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
