Zoomify (7.x-1.0-beta6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Minimum height
vi: Chiều cao tối thiểu

en: Minimum width
vi: Độ rộng tối thiểu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
