Zoomify (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Image
ru: Изображение

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Minimum height
ru: Минимальная высота

en: Minimum width
ru: Минимальная ширина

en: ZoomifyFileProcessor.py returned an error:<br />!output
ru: ZoomifyFileProcessor.py вернул ошибкуr:<br />!output

en: Zoomify module settings.
ru: Zoomify настройка модуля.

en: Frame width
ru: Ширина фрейма

en: Frame height
ru: Высота фрейма

en: Width of the Zoomify frame.
ru: Ширина фрейма Zoomify.

en: Height of the Zoomify frame.
ru: Высота фрейма Zoomify.

en: Extra options
ru: Дополнительные настройки

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
