ZURB Foundation (7.x-4.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Header
ur: ہیڈر

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
