ZURB Foundation (7.x-4.0-rc1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
