ZURB Foundation (7.x-4.0-rc1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Top
tr: En üst

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Bottom
tr: Alt

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: First
tr: Birinci

en: Middle
tr: Orta

en: Second
tr: Saniye

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Third
tr: Üçüncü

en: Fourth
tr: Dördüncü

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Status message
tr: Durum mesajı
