ZURB Foundation (7.x-4.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Logout
ga: Logáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
