ZURB Foundation (7.x-4.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Never
ka: არასდროს

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Second
ka: წამი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
