ZURB Foundation (7.x-4.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: logo
mn: Лого

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Main menu
mn: Гол цэс
