ZURB Foundation (7.x-4.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Second
bs: Sekunda

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
