ZURB Foundation (7.x-4.0-rc1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: logo
ml: ലോഗോ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Second
ml: സെക്കൻഡ്

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
