ZURB Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: First
sk: Prvý

en: Middle
sk: Stredný

en: Second
sk: Sekunda

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa
