ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Bottom
az: Aşağı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Second
az: Saniyə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Sticky
az: Yapışqan

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Status message
az: Status mesajı
