ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: First
bo: དང་པོ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Left
bo: གཡོན

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Third
bo: གསུམ་པ

en: Fourth
bo: བཞི་བ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
