ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: First
et: Esimene

en: Second
et: Sekund

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Sticky
et: Kleepuv

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Third
et: Kolmas

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade
