ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Top
gl: Superior

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Bottom
gl: Botón

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: First
gl: Primeiro

en: Middle
gl: Medio

en: Second
gl: Segundo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
