ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
