ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
