ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Bottom
gu: નીચે

en: Never
gu: કદી નહી

en: Second
gu: સેકંડ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
