ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha3) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Never
he: אף פעם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: First
he: ראשון

en: Middle
he: אמצע

en: Second
he: שניה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Sticky
he: דביק

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס
