ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha4) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Second
be: Секунда

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: You are here
be: Вы тут

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
