ZURB Foundation (7.x-4.1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Help
cy: Cymorth

en: Never
cy: Byth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: First
cy: Cyntaf

en: Second
cy: Eiliad

en: Sticky
cy: Gludiog

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Third
cy: Trydydd

en: Fourth
cy: Pedwerydd

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
