ZURB Foundation (7.x-4.1) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Logout
vi: Thoát

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: First
vi: Đầu tiên

en: Middle
vi: Giữa

en: Second
vi: Giây

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Sticky
vi: Dính

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Third
vi: Thứ ba

en: Fourth
vi: Thứ tư

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Highlighted
vi: Nổi bật
