ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Help
af: Hulp

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
