ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Bottom
cs: Dole

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Navigation
cs: Navigace

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: First
cs: První

en: Second
cs: Sekunda

en: Sticky
cs: Přilepení

en: You are here
cs: Jste zde

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
