ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: First
eu: Lehena

en: Middle
eu: Erdian

en: Second
eu: Segundu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
