ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Help
hr: Pomoć

en: Bottom
hr: Dno

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Highlighted
hr: Istaknuto
