ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
