ZURB Foundation (7.x-5.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Navigation
sv: Navigering

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: First
sv: Första

en: Second
sv: Sekund

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Sticky
sv: Klistrad

en: You are here
sv: Du är här

en: Third
sv: Tredje

en: Fourth
sv: Fjärde

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Main column
sv: Huvudkolumn

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer first
sv: Första sidfot
